Vilniaus universiteto alumnų sąskrydis

Š. m. birželio 4 d., šeštadienį, vyko trečiasis Vilniaus universiteto alumnų sąskrydis. Sąskrydžio tema - "Krepšinis grįžta namo". Programoje - ekskursijos po Vilniaus universiteto centrinių rūmų ansamblį ir Botanikos sodą Kairėnuose, „Alumnų arkos“ ekspozicijos lankymas, alumnų vėliavos pakėlimas, VU alumnų rinktinės trenerio ir stratego, rektoriaus Benedikto Juodkos žodis, pokalbis rūbinėje su 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto atstovais ir vakarinė treniruotė su krepšinio klubo „Lietuvos rytas” šokėjomis, geriausių visų laikų lietuviškų šlagerių guru Djs Smetona, taiklumo ir skandavimo pratimais. Daugiau informacijos rasite čia.

Vido Naujiko nuotraukas rasite čia.