Vokietijos alumnų pranešimų ciklas

Maloniai kviečiame dalyvauti renginiuose.

Renginiai yra nemokami ir vyks lietuvių kalba.

2014 m. spalio 24 d., penktadienis, 17 val.,
Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto K. Donelaičio auditorija (Universiteto g. 5, Vilnius):

17.00 val. renginio atidarymas
17.10 val. pranešimas „Vokietijos ir Lietuvos moterys politikės“, dr. Daiva Šeškauskaitė (Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas)

2014 m. lapkričio 14 d., penktadienis, 17 val.,

17.00 val. renginio atidarymas
17.10 val. pranešimas „Ūmus galvos smegenų insultas: diagnostika ir gydymas Bavarijoje ir Lietuvoje“, dr. Jurgita Valaikienė (Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos)

2014 m. gruodžio 12 d., penktadienis, 17 val.,

17.00 val. renginio atidarymas
17.10 val. pranešimas „Pranešimas apie genetiškai modifikuotus organizmus (GMO)“ (tiksli pranešimo tema derinama), Virginija Vingrienė (susivienijimas „Žali.lt“, LR Žemės ūkio ministerija)
19.00 val. renginio pabaiga

Daugiau informacijos artėjant renginiams rasite Vokietijos alumnų portalo grupėje, skirtoje alumnams iš Lietuvos: