Liepos 2–30 d. prof. dr. Vytautas Kardelis Gėtės Frankfurto prie Maino universiteto Empirinės kalbotyros institute (Goethe Universität Frankfurt am Main, Institut für Empirische Sprachwissenschaft) skaitė paskaitų ciklą “Litauische Dialektologie” baltistikos, indoeuropeistikos ir bendrosios fonetikos studijų programų studentams.

Šis paskaitų ciklas buvo inicijuotas ir surengtas Gėtės Frankfurto prie Maino universiteto Empirinės kalbotyros instituto profesorės, Baltų kalbotyros studijų programos koordinatorės prof. habil. dr. Jolantos Gelumbeckaitės iniciatyva ir pastangomis. Jį finansavo Gėtės Frankfurto prie Maino universitetas. Be darbo su studentais, prof. dr. Vytautas Kardelis susipažino su institute vykdomais tyrimais, su instituto direktoriumi prof. habil. dr. Jostu Gippretu ir prof. habil. dr. Jolanta Gelumbeckaite aptarė bendradarbiavimo perspektyvas.