Bendrą informaciją studentams apie Erasmus+ studijas rasite čia.

 

VU Filologijos fakulteto studentams

Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto studentai  dalį savo studijų gali praleisti užsienio universitetuose, jei užsienio universitete studijuojami dalykai dera su Filologijos fakultete studijuojamos programos tikslais ir gali būti į ją integruoti.

Norinčius ir apsisprendusius  dalyvauti Erasmus+ studijų atrankoje, kviečiame paskelbus registraciją rudens ir pavasario semestrams pildyti elektroninę registracijos formą, esančią Tarptautinių programų ir ryšių skyriaus svetainėje (forma aktyvi tik nustatytu registacijos metu).

Prieš išvykstant

Nepriklausomai nuo to, pagal kokią programą studentas išvyksta, visi dalykai, kuriuos studentas planuoja studijuoti užsienyje, turi būti suderinti su Erasmus studijų koordinatore. Tai garantuoja, kad parsivežti akademiniai rezultatai bus įskaityti ir integruoti į VU studijuojamą programą.

Gavę iš užsienio universiteto priėmimą patvirtinantį laišką, studentai pildo Prašymą dėl siuntimo dalinėms studijoms / Prašymą dėl siuntimo dalinėms studijoms pratęsimo, kurį pateikia Erasmus studijų koordinatorei Giedrei Matkėnienei.

Grįžus po mainų

Grįžusieji po Erasmus studijų studentai Erasmus studijų koordinatorei Giedrei Matkėnienei pateikia studijų įvertinimo dokumento (Transcript of Records) originalą ir kopiją (kopija lieka studento asmens byloje), užpildo studijų kitoje aukštojoje mokykloje rezultatų įskaitymo kortelę. Studijų rezultatai patvirtinami atitinkamos studijų programos komiteto pirmininko ir Erasmus studijų koordinatorės.

Kontaktai

Erasmus studijų koordinatorė Filologijos fakultete Giedrė Matkėnienė,
Filologijos fakulteto dekanatas (III a)., tel. (8 5) 268 7203, el. paštas

ERASMUS+ studentų (išvykstančių) koordinatorė Agnė Jacynaitė,
Centriniai rūmai, tel. +370 5 219 32 15, el. paštas  

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos