Darbuotojai

Susitikimas su rašytoja Susanne Röckel

Ö kaip vokiškai? Vokiečių kalbos dienos Lietuvoje

2022-10-15

IMG 20220121 WA0006Spalio 20 d. nuo 11.00 iki 12.30 maloniai kviečiame į susitikimą su rašytoja Susanne Röckel. Renginio metu bus galimybė susipažinti su daugeliu literatūrinių premijų apdovanotos rašytojos kūryba, taip pat daugiau sužinoti apie šiuolaikinę vokiečių literatūrą, jos tendencijas.

Susanne Röckel gimė 1953 m. Darmštate, vėliau studijavo germanistiką Berlyne ir Paryžiuje. Kaip rašytoja debiutavo 1989 m. apsakymu „Palladion“. Po to pasirodė apsakymų rinkinys „Vergessene Messen“ (2009), romanai „Rotula“ (2011) ir „Der Vogelgott“ (2018) ir kt.

Renginys vokiečių kalba vyks Vilniaus universitete (Universiteto g. 5), Filologijos fakultete, Germanistikos studijų kabinete (A9).

Organizatoriai: Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Vokiečių filologijos katedra, Lietuvos rašytojų sąjunga, Goethe‘s institutas Lietuvoje.

FLFlogo oficialus 01 Goethe Institut Logo Internet 1 Rasytoju sajungos logo