Darbuotojai

Stojantiesiems

Studijuojantiems

Visuomeninė veikla

Pranešimas metodinėje-praktinėje konferencijoje mokytojams „CLILiG@Litauen“

2023-03-04

2023 m. vasario 23–24 d. Vilniaus licėjuje vykusioje metodinėje-praktinėje konferencijoje mokytojams „CLILiG@Litauen“ dalyvavo Vokiečių filologijos katedros docentė dr. Skaistė Volungevičienė ir skaitė pranešimą „Matematika kasdienybėje ir dar užsienio kalba: ar to tikrai reikia?“. Dėstytoja pasidalino ERASMUS+ projekto „Problemomis grįsto IDKM taikymas mokant(is) kitos nei anglų užsienio kalbos“ patirtimi. Daugiašalį projektą 2018–2021 m. vykdė Lietuvos, Slovakijos ir Slovėnijos universitetų germanistai ir rusistai bei gimnazijų vokiečių ir rusų kalbų mokytojai.

Goethe pranesimas