Pradėk naują savaitę prasmingai!

Pirmasis seminarų ciklo Humanitarinių mokslų kokybė ir poveikis seminaras jau pirmadienį, vasario 26 d., pirmadienį, 15.00 val. 121 aud.

Interdisciplininiai tyrimai ir mokslo grupių kūrimas
doc. dr. Eglė Kačkutė, doc. dr. Nijolė Juchnevičienė (filologija), doc. dr. Violeta Gevorgianienė (socialinis darbas), jaun. asist. Rūta Morkūnienė (medicina)

Seminaras skirtas doktorantams, tyrėjams, dėstytojams, administracijos darbuotojams – visiems, besidomintiems tinklaveika ir tarpdisciplininiais tyrimais, galimybėmis kurti tarptautinius konsorciumus ir dalyvauti juose.

Doc. dr. Eglė Kačkutė – literatūros ir motinystės tyrinėtoja, Prancūzų filologijos katedros vedėja, motinystės tyrinėtojų tinklo MotherNet koordinatorė. Tinklui kurti suteiktas Europos komisijos Horizon2020 finansavimas. Paskaitos metu ji dalinsis patirtimi kuriant šį tinklą. Nuo ko pradėti norint sukurti tarptautinį konsorciumą? Kaip suburti kelių šalių skirtingose mokslo srityse dirbančias/ius mokslininkes/us? Paskaitoje patirtimi dalinsis ir kelios VU tinklo dalyvės – kokie dalyvavimo tokiuose tinkluose ir projektuose teigiami aspektai? Kokie iššūkiai?

NB! Doktorantams gali būti įskaityti bendrųjų gebėjimų kreditai (daugiau informacijos Gabija Strumylaitė, tel. +370 5 268 7094).

Viso seminarų ciklo programa >

Vizualai4.png