VU SA FilF Ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Balandžio 11 d. (trečiadienį) 17 val. kviečiame Jus į Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Filologijos fakultete (VU SA FilF) Ataskaitinę-rinkiminę konferenciją.

Konferencijos metu bus pristatyta ir tvirtinama VU SA FilF 2017–2018 m. veiklos ataskaita ir renkami studentų atstovai į:

• VU SA valdymo organus:
    • VU SA FilF Pirmininkas;
    • VU SA FilF Valdybą; (narių skaičių nustato Ataskaitinė-rinkiminė Konferencija, Pirmininkas - narys ex officio);
    • 2 atstovai į VU SA Parlamentą (ir Pirmininkas ex officio);
    • 10 delegatų į VU SA ataskaitinę-rinkiminę konferenciją.
  • VU FLF valdymo organus:
    • 4 atstovai į VU FLF Tarybą (ir Pirmininkas ex officio);
    • 1 atstovas į VU FLF Atestacinę-priėmimo komisiją;
    • 2 atstovai į VU FLF Akademinės etikos komisiją;
    • 3 atstovai į VU FLF Ginčų nagrinėjimo komisiją;
    • 1 atstovą VU FLF Studijų kolegiją.

Kviečiame dalyvauti ir teikti dokumentus:

• VU SA FilF Pirmininko pareigoms užimti (CV, motyvacinis laiškas)
  • Tapti studentų atstovu VU FLF Taryboje (CV, motyvacinis laiškas).

Dokumentus siųsti el. paštu iki balandžio 5 d. (imtinai).

Studentai, norintys kandidatuoti į kitus postus, savo kandidatūrą galės iškelti konferencijos metu. (Trumpus visų darinių aprašymus galite rasti čia >)

Konferencijoje dalyvauti ir balsuoti gali visi VU Filologijos fakulteto studentai.

Preliminari konferencijos darbotvarkė bei vieta bus paskelbtos artimiausiu metu Facebook renginyje.

Summer School 2018 at University of Pisa

pisa sschFor the sixth year running, the University of Pisa is welcoming international students to study during the summer.

Given the great success of previous years, and the ever-increasing interest from students, the University of Pisa has decided to update the summer offer. In the hope of making it wider and more varied, there will be offered 25 courses spread over six disciplinary areas.

the University of Pisa is one of the oldest in Italy, renowned for both its academic rigour and prestigious lecturers. This course gives students the opportunity to experience life at the University of Pisa. All information regarding the Summer Schools is available on the website.

The International office of the University of Pisa will be pleased to help and assist whoever is interested in the Summer School of the University of Pisa. For more information about the courses, please email the address provided:

Free Spanish summer school in Zaragoza

Universidad San Jorge would like to offer Vilniaus Universitetas, as one of strategic partners, 2 free places on any two-week courses within 2018 acento Summer School. The courses will be free for the students selected but they will have to cover their own travel and accommodation costs. The rest of Vilnius university students will have a 15% discount on any courses too.

To apply for this opportunity, please, contact

Atrankos Erasmus+ dalinėms studijoms rezultatai

Skelbiame 2018-03-08 vykusio Filologijos fakulteto komisijos studentų atrankai dalinėms studijoms užsienyje pagal Erasmus programą posėdžio protokolą. Jame rasite, kokiais kriterijais buvo vertinamos studentų paraiškos, taip pat dalinėms studijoms atrinktų studentų sąrašą su siuntimo dalinėms studijoms vieta ir trukme.

Posėdžio protokolas

erasmus atranka (2018 pavasaris)

Atsiskaitymas už Erasmus+ studijas ir praktiką

Šių akademinių metų praėjusiame rudens semestre Erasmus+ praktiką atlikusiems ar dalinėms studijoms išvykusiems studentams primename, kad grįžus po mainų periodo reikia būtinai atsiskaityti su Universitetu ir Fakultetu. Detalesnės informacijos galite gauti ERASMUS studijų koordinatorės el. paštu

Taip pat primename, kad šiuo metu vyksta registracija mainams ateinantiems studijų metams, tad studentus, kurie dar neišnaudojo galimų 12 mėnesių, skirtų dalinėms studijoms užsienyje ir praktikai, raginame pildyti paraiškas >

Prasidėjo registracija Erasmus+ studijoms 2018–2019 m.m.

Prasidėjo registracija Erasmus+ studijoms 2018–2019 m. m. rudens semestrui arba akademiniams metams! Kviečiame VU nuolatinių studijų studentus iki VASARIO 28 d. (24:00) registruotis, užpildant elektroninę paraišką. Atnaujintą fakultetų ERASMUS+ partnerių sąrašą rasite čia.

Renkantis universitetą rekomenduojame ne tik susipažinti su užsienio universiteto skelbiama informacija atvykstantiems, bet ir perskaityti dalyvavusiųjų mainuose studentų atsiliepimus.

Iškilo klausimų? Kreipkitės į

• ERASMUS studijų koordinatorė Filologijos fakultete Giedrė Matkėnienė, tel. (8 5) 268 7203, el. paštas
  • VU ERASMUS+ mainų koordinatorė Agnė Jacynaitė, tel. (8 5) 219 3215, el. paštas  (bendra informacija, dokumentacija, registracijos anketos pildymas)

erasmus 03 copy

Perlaikymų tvarkaraštis

Skelbiame rudens semestro perlaikymų tvarkaraštį. Jis nuolat pildomas, tad, jei nerandate reikiamo egzamino, informacija bus atnaujinta.

2017–2018 m. rudens semestro perlaikymų tvarkaraštis

Atnaujinta 2018 vasario 13 d. 13 val.

Kviečiame teikti paraiškas dvišalėms sutartims

Kviečiame dalyvauti mainų per dvišales sutartis atrankoje ir 2018/2019 m.m. rudens semestrą arba visus akademinius metus praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kinijoje, Singapūre, Gruzijoje, Rusijoje ir kt.

Paraiškos priimamos iki 2018 m. kovo 1d (imtinai).

Daugiau informacijos apie galimybes, sąlygas ir atrankos procesą rasite www.vu.lt skiltyje apie dvišales sutartis.

Dvisales sutartys plakatas2018 ruduo