Sidebar

Informaciniai seminarai studentams, vykstantiems pagal Erasmus+ programą 2019–2020 m. m. rudens semestre, vyks kovo 19 d. (antradienį) ir kovo 20 d. (trečiadienį) 15 val. Centrinių rūmų Teatro salėje lietuvių kalba. 

Seminaras anglų kalba planuojamas kovo 21 d. (ketvirtadienį). 

Išsami informacija VU TPRS puslapyje.

Informuojame, kad prasidėjo paraiškų teikimas į naują Baltijos-Amerikos Laisvės fondo (BAFF) Profesinės stažuotės programos konkursą.

BAFF programa gali pasinaudoti visų specialybių studentai ir absolventai. Ši informacija ypač aktuali bakalauro programos ketvirtakursiams ir magistrantūros bei doktorantūros studentams.

Profesinių stažuočių programos dalyviai gaus pilną išlaikymą ir garantuotą praktikos vietą. Programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios sirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per aštuonerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 100 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. 

Paraiškos priimamos iki balandžio 2 d. Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite čia >

 

Egzaminų perlaikymai Filologijos fakultete vyksta vasario 4–15 d.

BUS dalykų perlaikymai

  • Apie konkrečius BUS perlaikymo laikus skelbia BUS organizuojantis padalinys.

Ką daryti susirgus perlaikymų metu?

  • Susirgus perlaikymų sesijos metu, kreipkitės į Filologijos fakulteto studijų skyrių arba el. paštu 

Perlaikymų informacija nėra galutinė ir nuolat pildoma pagal dėstytojų pateiktus duomenis. Jeigu nerandate dalyko, visada galite susisiekti su dėstytoju.

Perlaikymų informacija (atnaujinta 2019 vasario 11 d. 19 val.)

Švietimo mainų ir paramos fondas skelbia kvietimus studentams:

  • Indonezijos Respublikos vyriausybė skiria Darmasiswa stipendijas Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Stipendijos gavėjai yra dešimčiai mėnesių kviečiami mokytis indonezijos kalbos (Bahasa Indonesia), meno ir kultūros 71-oje Indonezijos aukštojoje mokykloje. Daugiau informacijos rasite čia >.
  • Čekijos Masaryko universiteto Filosofijos fakultetas (įsikūręs Brno mieste) kviečia studijuoti čekų kalbą. Daugiau informacijos čia >
  • Japonijos Meiji universitetas skelbia informaciją apie dvi vasaros mokymų programas, kurios vyks anglų kalba. Daugiau informacijos apie kvietimą rasite čia >.

Švietimo mainų paramos fondo tinklalapyje www.stipendijos.lt yra paskelbtas konkursas dalinėms doktorantūros studijoms tarptautinį pripažinimą pelniusiuose užsienio valstybių universitetuose 2019–2020 mokslo metais.

Dalinių studijų konkursas yra skirtas ne trumpesniam nei 3 mėnesių ir ne ilgesniam nei 10 mėnesių laikotarpiui (dviem akademiniams semestrams iš eilės). Skiriama valstybės parama:

  • 15 bazinių socialinių išmokų dydžio stipendija per mėnesį;
  • Dengiama dalis studijų kainos;
  • Kelionės išmoka.

Atkreipiame dėmesį, kad pretenduoti į paramą gali ne žemesnio kaip pirmo kurso antro studijų semestro doktorantūros studentai.

Paraiškas konkursui galima teikti iki š. m. balandžio 7 d. imtinai.

Daugiau informacijos apie reikalavimus kandidatams, atrankos kriterijus bei konkursui teikiamus dokumentus galima rasti čia >

Dėl daugiau informacijos galima kreiptis el. paštu 

Informuojame, kad jau veikia internetinė ERASMUS+ registracija studijoms 2019 / 2020 m. m. rudens semestrui (akademiniams metams). 

  • Vasario 12 d. 13.30 val. rengiamas informacinis seminaras studentams Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) 403 auditorijoje, o vakare 19.00 val. restorane „Grey“ vyks susitikimas su esamais ir buvusiais ERASMUS mainuose studentais, kurie pasidalins savo patirtimi. 
  • Vasario 21 d. 15.00 val. Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje vyks informacinis seminaras VU studentams, turintiems individualiųjų poreikių.

Studentų registracija vyks iki kovo 3 d. 24.00 val.

 

Priimamos paraiškos mainams pagal dvišales sutartis 2019 m. rudens semestrui arba visiems akademiniams metams. Daugiau informacijos apie galimybes, sąlygas, turimas kvotas ir atrankos procesą rasite čia >.

Dokumentus pateikti į Tarptautinių ryšių skyrių, VU Centriniai rūmai, 242 kab. arba skenuotus siųsti el. paštu. Vėliau gautos paraiškos nebebus svarstomos. Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį , tel. (8-5) 268 7156.

Daugiau informacijos >

Puslapis 1 iš 28
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos