TARPTAUTINĖ MOKSLINĖ KONFERENCIJA „Lietuvių kalba Lietuvoje ir pasaulyje“, skirta Lietuvių kalbos katedros 80-ajam jubiliejui

Gerbiamieji konferencijos Dalyviai, mokslinio komiteto nariai,

pirmiausia, labai ačiū už kantrybę ir už tai, kad bendradarbiaujate su VU Lietuvių kalbos katedra!

Norėtume Jums pranešti, kad įvertinę visas aplinkybes ir įsipareigojimus Lietuvių kalbos katedros 80-ajam jubiliejui skirtą konferenciją „Lietuvių kalba Lietuvoje ir pasaulyje“ nusprendėme perkelti į 2020 m. lapkričio 13 d.

Konferencijos tezes jau galima rasti internete: http://www.kalboskatedrosjubiliejus.flf.vu.lt/tezes/.

Jei vis dar rastumėte netikslumų, prašau informuoti el. paštu.

***

Jubiliejui skirti renginiai prasidės 2020 m. lapkričio 12 d. Jų aprašymus galima rasti čia:

Tikimės, kad COVID-19 daugiau „nebebanguos“ ir mes visi galėsime susiburti mokslinei diskusijai Vilniaus universitete!

Su pačiais nuoširdžiausiais linkėjimais!