Kaip užsiregistruoti į užsienio kalbų kursus

Paskelbus registraciją, į visų siūlomų užsienio kalbų kursus galima užsiregistruoti užpildžius anketą internetu arba atėjus į Kalbų mokyklos administraciją (Universiteto g. 5,  Vilniaus universitetas Filologijos fakultetas Arkadų kiemelis).

Norintiems mokytis anglų kalbos, užpildžius registracijos anketą, siūloma savarankiškai atlikti pirminį anglų kalbos vartosenos testą, po to atvykti į 15 min. pokalbį, tikslesniam kalbos lygio ir kalbos vartojimo poreikių nustatymui. Pokalbis vyksta Kalbų mokyklos administracijoje (VU Filologijos fakultetas, Universiteto g. 5, Arkadų kiemelis).

Norintiems mokytis kitų kalbų, užpildžius anketą, kalbos vartosenos testai siunčiami el.paštu.

Registracija į 2020 m. rudens semestro kursus prasidės nuo rugpjūčio 20 d. Pasibaigus registracijai, informacija apie konkrečios grupės darbo laiką bus pateikiama kiekvienam klausytojui asmeniškai el.paštu arba telefonu.

Registracija į kursus šiuo metu nevyksta.

Informacija teikiama telefonais (8 5) 268 7264 ir (8 5) 268 7265 arba el. paštu  arba

Kaip mus rasti

Pateikiame Filologijos fakulteto žemėlapį >, kuriame matysite, kaip rasti Arkadų kiemelį.