Kaip užsiregistruoti į užsienio kalbų kursus

Paskelbus registraciją, į visų siūlomų užsienio kalbų kursus galima užsiregistruoti užpildžius anketą internetu arba atėjus į Kalbų mokyklos administraciją (Universiteto g. 5,  Vilniaus universitetas Filologijos fakultetas Arkadų kiemelis).

Norintiems mokytis kurios nors kalbos, užpildžius registracijos anketą, siūloma savarankiškai atlikti pirminį kalbos vartosenos testą. Užsiregistravusiems į anglų kalbos kursus – atlikus testą, dar atvykti į 15 min. pokalbį tikslesniam kalbos lygio ir kalbos vartojimo poreikių nustatymui. Pokalbis vyksta Kalbų mokyklos administracijoje (VU Filologijos fakultetas, Universiteto g. 5, Arkadų kiemelis).

Šiuo metu reigstracija nevyksta.

Pasibaigus registracijai, informacija apie konkrečios grupės darbo laiką bus pateikiama kiekvienam klausytojui asmeniškai el.paštu arba telefonu.

Norėdami užsiregistruoti į kursus, prie šone esančių siūlomų kursų pasirinkite Jus dominančią kalbą, ten rasite ir registracijos anketą.

Informacija teikiama telefonais (8 5) 268 7264 ir (8 5) 268 7265 arba el. paštu  arba

PASTABA: Pasikeitus aplinkybėms dėl infekcijos COVID-19 plitimo, bendru grupės sutarimu kursai gali būti vykdomi nuotoliniu būdu.

Kaip mus rasti

Pateikiame Filologijos fakulteto žemėlapį >, kuriame matysite, kaip rasti Arkadų kiemelį.