Sidebar

Stiliaus knyga

Filologijos fakulteto ženklas

Vilniaus universitetas, žengdamas savo vizijos – stoti į vieną gretą su pirmaujančiais Europos universitetais – įgyvendinimo link atnaujino savo įvaizdį. Naujas ir modernus Universiteto identitetas padeda lengviau suvokti Filologijos fakultetą kaip svarbią ir neatskiriamą Vilniaus universiteto dalį. 

 

FLFlogo oficialus 01 RGB CMYK

EPS formatas
PDF formatas
PNG formatas

EPS formatas
PDF formatas

FLF_EN.png RGB  

EPS formatas
PDF formatas
PNG formatas

 

  

Universiteto spalvos

Tamsiai vyšninė – pagrindinė spalva. Ši spalva simbolizuoja orumą, pagarbą, karališką valdžią, lyderystę ir valios jėgą. Ji naudojama tekstų antraštėms ar svarbiai informacijai išskirti, grafiniams elementams bei kaip foninė spalva.

Šviesiai pilka spalva naudojama fonams ir tekstams ant tamsaus fono.

Tamsiai pilka – teksto spalva išorinėse komunikacijos priemonėse.

Balta spalva paprastai naudojama kaip fono spalva.

Ryškiai raudona yra akcentinė spalva. Naudojama norint pabrėžti ar paryškinti norimą informaciją bei grafinius elementus. Ši spalva niekada neturėtų būti naudojama kaip pagrindinis fonas.

Universiteto spalvų kodus galite rasti čia >

 

Skaidrių šablonai

 

Reprezentaciniai šriftai 

Pagrindinis šriftas – "GT Walsheim" visada naudojamas išorinėje komunikacijoje. Naudojami keli pagrindiniai šio šrifto stiliai: „Regular“, „Regular Oblique“, „Bold“ ir „Bold Oblique“.

Antrinis šriftas – „Arial“ naudojamas dokumentuose. Šis šriftas nenaudojamas reprezentacinėse išorinės komunikacijos priemonėse.

Internetinio naudojimo šriftas – "Raleway".

Vilniaus universiteto šriftai.

  

Ekrano užsklandos

screen saver a1 screen saver b1 screen saver c1 screen saver e1
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos