Sidebar

Magistrantūra

 

Magistro studijos VU Filologijos fakultete – intelektualiai asmenybei, aktyviam ateities visuomenės veikėjui

Vilniaus universiteto humanitarinių mokslų magistrantūros tikslas – ugdyti mąstantį ir savarankišką visuomenės narį, išmanantį žmogų ir jo kultūrą taip, kad savo veikla galėtų aktyviai prisidėti prie dabartinės ir ateities visuomenės pozityvios kaitos. Filologijos fakultetui šiuo požiūriu tenka ypatingas vaidmuo. Iš visų VU humanitarinių mokslų magistro programų, kurių yra per 20, Filologijos fakulteto programos sudaro daugiau nei pusę. Mūsų misija – rengti plačios erudicijos filologus, derinančius geriausias humanitarines tradicijas su atvirumu naujovėms bei gebėjimu pažinti, keisti ir prasmingai kurti save, savo gyvenimą ir aplinkinį pasaulį. Tam pajungiame visą mūsų fakulteto ir užsienio partnerių mokslinį potencialą.

Filologijos magistrantūra yra orientuota į mokslinius tyrimus, paremta didžiuliu fakulteto moksliniu potencialu. Dalį studijų magistrantai gali praleisti užsienyje, išvykę į Europos universitetus, su kuriais esame pasirašę per 100 sutarčių. Daugelyje programų partnerystės pagrindais dalyvauja ir Europos universitetų profesūra, atvykstanti skaityti paskaitų pagal ERASMUS programą ar įvairius projektus. Siekiame, kad magistro studijos VU Filologijos fakultete būtų geriausių Europos universitetų lygio, o absolventai gebėtų integruotis į pasaulio humanitarinių ir socialinių mokslų kontekstą, siedami humanitarinį išsilavinimą su socialinėmis šalies reikmėmis.

 

2021 m. Filologijos fakultetas skelbia priėmimą į šias studijų programas:

  

Svarbi informacija

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos