2018 m. Filologijos fakultetas skelbia priėmimą į šias pagrindines studijų programas:

Visos programos yra NL formos: studijų trukmė – 4 metai, dieninis tvarkaraštis. Stojančiųjų į valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 4 balai! Kiekvienai  programai skirtas tam tikras skaičius valstybės finansuojamų vietų, tad norintys pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų (VFn) vietas, turi būti išlaikę:

  • lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą;
  • užsienio kalbos (anglų/prancūzų/vokiečių) mokėjimą įrodantį egzaminą. Egzaminas turi būti išlaikytas ne mažiau nei 16%. Vietoje valstybinio užsienio kalbos egzamino gali būti įskaityti ir kiti tarptautiniai egzaminai (IELTS, TOEFL, CAE, CPE, PTE ir t.t.).
  • matematikos brandos egzaminą. Stojant į humanitarinių mokslų studijų programas, egzaminas turi būti išlaikytas ne mažiau 16% (tačiau šio egzamino įvertinimas nėra įtraukiamas į konkursinio balo sandarą).

 

Apie studijas ir jų struktūrą Filologijos fakultete

 

 

Turite klausimų, susijusių su priėmimo procedūromis?

Saulėtekio al. 9, I-ieji rūmai, 108 kab., LT-10222 Vilnius
Tel. (8 5) 219 3144, el. paštas

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos