Sidebar

Bakalauras

 

Visos programos yra NL formos: studijų trukmė – 4 metai, dieninis tvarkaraštis. Stojančiųjų į valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 4 balai! Kiekvienai  programai skirtas tam tikras skaičius valstybės finansuojamų vietų, tad norintys pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų (VFn) vietas, turi būti išlaikę:

  • lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą;
  • užsienio kalbos (anglų/prancūzų/vokiečių) mokėjimą įrodantį egzaminą. Egzaminas turi būti išlaikytas ne mažiau nei 16%. Vietoje valstybinio užsienio kalbos egzamino gali būti įskaityti ir kiti tarptautiniai egzaminai (IELTS, TOEFL, CAE, CPE, PTE ir t.t.).
  • matematikos brandos egzaminą. Stojant į humanitarinių mokslų studijų programas, egzaminas turi būti išlaikytas ne mažiau 16% (tačiau šio egzamino įvertinimas nėra įtraukiamas į konkursinio balo sandarą).

 

Apie studijas ir jų struktūrą Filologijos fakultete

 

 

Turite klausimų, susijusių su priėmimo procedūromis?

Saulėtekio al. 9, I-ieji rūmai, 108 kab., LT-10222 Vilnius
Tel. (8 5) 219 3144, el. paštas

 

Stojantiesiems

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos