Sidebar

Gretutinės studijos

Gretutinės krypties studijos (gretutinė studijų programa) – taip pirmosios pakopos studijų programos dalis, kurią sudaro privalomieji ir pasirenkamieji kitos studijų krypties dalykai ir kuri atitinka minimalius šios studijų krypties reikalavimus.

Gretutinė studijų programa yra 60 kreditų apimties. Studentai, pasirinkę gretutines studijas, mokosi mažiau savo pagrindinės krypties dalykų, vietoj jų studijuodami gretutinės krypties dalykus.

Pasirinkti vieną iš Universiteto siūlomų gretutinių studijų programų gali studentai, kurių pirmosios pakopos studijų programoje yra numatyta tokia galimybė. Jeigu studijų programos plane tokia galimybė nenumatyta, studentas gali kreiptis į fakultetą, kuriame jis studijuoja, su prašymu rinktis gretutinę studijų programą pagal individualų studijų planą.

Studentas registruojasi į gretutines studijas iš anksto: registracija į gretutines studijas, kurios prasideda rudens semestre, vyksta nuo kovo 1 d. iki gegužės 31  d.

 

VU siūlo galimybę įgyti PEDAGOGO profesinę kvalifikaciją pasirinkus gretutines studijas „Dalyko pedagogika“. Daugiau informacijos > 

 

Kokios gretutinės studijos siūlomos kituose Vilniaus universiteto fakultetuose, galite sužinoti čia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos