2023

• Dr. Sirkku Latomaa's lecture The Past And Present of Linguistic Diversity in Finland was very interesting and fun. Dr. Latomaa has kindly agreed to share her slides, you can find them here.

• Welcome to the lecture The Past And Present of Linguistic Diversity in Finland, by dr. Sirkku Latomaa, University of Tampere. It will take place at Room 314 on 28th February.

• Mieli pirmakursiai! Kviečiame registruotis į gretutines Skandinavistikos studijas nuo kovo 1 dienos! Prieš apsispręsdami galite ateiti į atvirų durų dieną Skandinavistikos centro 4-ame aukšte, balandžio 24 d., 15:00.
    Registruotis galima iki gegužės 14 dienos, motyvaciniai pokalbiai planuojami gegužės 16 dieną.

• Welcome to the seminar on neurolinguistics, held at our centre by The Lund Neurolinguistics group on March 31st. Please find the program and the abstracts here (the program last updated on March 24th).

2020

• Skandinavistikos centro bakalauro darbų gynimai vyks birželio 18-19 d. platformoje Microsoft Temas. Programa lietuvių kalba (su prisijungimo linkais).  // Försvaren av kandidatuppsatser 2020.06.18-19. Program på svenska (med MS Teams-kopplingar)
  • Skandinavistikos centro 4. kurso studentų konferencija 2020-05-14/15 / Kandidatkonferens 14-15 maj 2020.
    Konferencijos programa (su nuorodomis į MicrosoftTeams grupes) / Konferensprogram
  • Mieli pirmakursiai, dėl karantino nukeliama gretutinių studijų priėmimo motyvacinių pokalbių data. Jie vyks balandžio 30 dieną per Microsoft Teams. Apie jūsų individualaus pokalbio laiką informuosime el. paštu pasibaigus registracijai, nuo balandžio 22 dienos
  • Registracija į skandinavistikos gretutines studijas vyksta iki balandžio 22 d. Daugiau informacijos čia.
  • Lecture by dr. Susanna Virtanen from Helsinki university. Uralic studies: current state of research and education, Friday, 6 March, at 13:00 (115A)
  • Kviečiame iki 2020 m. kovo 8 d. teikti paraiškas įmonės „COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS LITHUANIA“ VARDINEI STIPENDIJAI gauti. Atsisiųskite kvietimą ir motyvacinio laiško formą

***