Sidebar

Stojantiesiems

 

Filologija ir kalbos studijuojamos Vilniaus universitete nuo pat jo įkūrimo. Filologijos fakultetas  per kelis amžius išaugo iš Literatūros ir laisvųjų menų (vėliau – Humanitarinio) fakulteto. Įsikūręs pačiame Vilniaus centre, romantiška renesanso dvasia alsuojančiuose senuosiuose Universiteto rūmuose, kuriuose dar tebeaidi K. Sirvydo, A. Mickevičiaus, S. Daukanto ir kitų žymių kultūros veikėjų žingsniai, dabartinis Filologijos fakultetas siūlo platų universitetinį išsilavinimą, pagrįstą principu „Pažink pats save ir tave supančius žmones bei jų kūrybą“.

Siekiame turtinti pasaulio mokslą lietuvių ir kitų kalbų, literatūrų ir kultūrų tyrimais, rengti plačios erudicijos filologus, derinančius geriausių humanitarinių tradicijų plėtrą su atvirumu naujovėms bei gebėjimu pažinti, keisti ir prasmingai kurti save, savo gyvenimą ir aplinkinį pasaulį. Studijų programos aprėpia daugybę kultūrų, pradedant Antika ir baigiant lietuvių kultūra, kuri gali didžiuotis savo kalba – konservatyvia ir drauge tenkinančia šiuolaikinės visuomenės poreikius.

Nerandi rūpimų atsakymų? Tapk studentu vienai dienai ir išbandyk filologijos studijas pats!

vu studentas vienai dienai 2018

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos