Sidebar

Neformalusis švietimas

Neformalusis švietimas – tai studijos pagal įvairias švietimo poreikių tenkinimo ir kvalifikacijos tobulinimo programas bei programas, skirtas įgyti papildomų kompetencijų. Klausytojams, baigusiems šias programas, išduodamas nustatyto pavyzdžio pažymėjimas. Vilniaus universitetas siūlo lankstų ir kiekvienam prieinamą neformalųjį švietimą:

  • Asmenims, turintiems kitos krypties aukštąjį universitetinį arba tos pačios krypties koleginį išsilavinimą ir norintiems studijuoti Vilnius universitete atitinkamose magistrantūros arba vientisųjų studijų programose, vykdomos papildomosios studijos.
  • Kitos Universitete siūlomos galimybės yra skirtos kvalifikacijai tobulinti arba keisti, papildyti jau įgytą išsilavinimą arba kreditams pagal atskirai pasirenkamus studijų dalykus (modulius) kaupti. 

Galima studijuoti jau parengtas neformaliojo švietimo programas arba jos gali būti sudaromos pagal asmenų grupių ar juridinių asmenų pageidavimus. Studijos gali būti organizuojamos darbo dienos metu, vakarais, savaitgaliais ar kitu klausytojams patogiu lauku. Į neformaliojo švietimo programas gali būti priimami visi pageidaujantys asmenys, atitinkantys nustatytus reikalavimus. Dėl priėmimo asmuo gali kreiptis į fakultetą. Dėl priėmimo gali kreiptis ir juridinis asmuo, pageidaujantis tobulinti savo darbuotojų kvalifikaciją.

 

 

Daugiau informacijos:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos