Sidebar

Projektinė veikla

Screenshot 2020 08 28 at 12.02.47Screenshot 2020 08 28 at 12.03.01Screenshot 2020 08 28 at 12.03.15Screenshot 2020 08 28 at 12.03.27Screenshot 2020 08 28 at 12.03.54Screenshot 2020 08 28 at 12.04.04Screenshot 2020 08 28 at 12.04.10 Screenshot 2020 08 28 at 12.04.19Screenshot 2020 08 28 at 12.04.26 copy

 

Projektų naujienos >>>

Fakulteto nacionaliniai ir tarptautiniai projektai

VU projektinės veiklos naujienos >>>

 

Kontaktai:

Projektinės veiklos koordinatorė Aida Jungaitytė,

 

Aktualios nuorodos:

Inovacijų portalas
Horizontas 2020 (mokslinių tyrimų ir inovacijo finansavimo programa) Erasmus+ edukaciniai projektai
ŠMPF stipendijų galimybės NordPlus
Lietuvos mokslininkų mobilumo portalas Baltijos-Amerikos laisvės fondas (mokslinės stažuotės JAV)
LMT kalendorinis projektų finansavimo planas Lietuvos kultūros tarybos kalendorinis projektų finansavimo planas
OECD Directorate for Science, Technology and Industry ŠMSM konkursai
Baltijos šalių ir Vokietijos aukštųjų mokyklų biuras Baltijos mokslo tinklo mobilumo programa jauniesiems tyrėjams
Lietuvos mokslo premijų konkursas Prancūzų institutas Lietuvoje (stipendijos mokslinėms stažuotėms)
Lietuvos mokslų akademijos jaunųjų mokslininkų konkursai Švedijos-Lietuvos bendradarbiavimo fondas (pranešimas)
Lietuvos mokslų akademijos vardinių premijų konkursai ARQUS Europos universitetų aljansas

Filologijos fakultete nuolatos įgyvendinami tiek nacionaliniai, tiek tarptautiniai projektai.

Paramos fondai suteikia galimybę lanksčiau finansuoti mokslinius sumanymus, kuriuos remti Universitetas ne visada pajėgus, ir tai suteikia tyrėjui laisvės eiti savarankiškesniu keliu, kai mokslinė vizija virsta konkrečiu planu, vėliau – kruopščiu kasdieniu darbu su kolegomis, seminarais ir konferencijomis, straipsniais, stambiomis publikacijomis ir duomenų bazėmis.

Greta projektų, kurių suplanuoti rezultatai yra mokslinė produkcija, įgyvendinama nemažai ir tokių, kurie nukreipti į visuomenei naudingų, praktiškai pritaikomų produktų ar paslaugų kūrimą. Tarp tokių paminėtini aukštos kvalifikacijos vertėjų Europos Sąjungos institucijoms ugdymas, natūralios lietuvių šnekos sintezatoriaus ir atpažintuvo kūrimas,  žodynų skaitmeninimas.

Projektuose užmezgami moksliniai ir organizaciniai ryšiai su kitomis aukštosiomis mokyklomis ir mokslo institutais, organizacijomis bei mūsų universiteto padaliniais. Projekto „Užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo skatinimas“ partneriai – keliolika baltistikos centrų visame pasaulyje. Pedagoginės pakraipos projektai įtraukia vidurinio mokymo įstaigas, padeda geriau suvokti mokytojų poreikius ir lūkesčius, juose kuriamos didelės edukacinės duomenų bazės, kuriomis dar daug metų naudosis mokyklų lituanistai ir istorikai.

Projektų įgyvendinimas greta mokslinių rezultatų teikia ir daugiau naudos, kadangi sudėtingi, ilgalaikiai projektai yra puiki vadybos mokykla, ugdanti gebėjimus planuoti veiklas ilgesniam laikotarpiui, paskirstyti lėšas, suburti specialistų grupę ir jiems efektyviai vadovauti, spręsti teisinius klausimus, vykdyti viešuosius pirkimus ir galų gale pasiekti numatytus tikslus. Visada malonu stebėti, kaip į naujas patirtis drąsiai nėrę kolegos sparčiai tobulėja ir greitai tampa puikiais projektų valdymo žinovais. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos