Sidebar

Klausytojų atsiliepimai

2022 m. VU Filologijos fakulteto Kalbų mokyklos kursus lankė apie 300 klausytojų, dirbo 14 dėstytojų. Populiariausia  tarp Kalbų mokykloje mokomų  užsienio kalbų  vis dar buvo anglų kalba, nors vis daugiau klausytojų rinkosi ir rusų, prancūzų, vokiečių ir ispanų kalbas.

2022 metais atliktų apklausų duomenimis  daugiausia Kalbų mokyklos klausytojų rinkosi mokytis anglų kalbą  B1 lygiu (32 %) ir anglų kalbą  B2 lygiu (21%), o mažiausiai buvo norinčių mokytis anglų kalbos nuo pradžių – tik 6%, nesusirinko norinčiųjų mokytis italų kalbos.

Smagu, kad net 91% klausytojų pastebėjo, kad visa mokymuisi reikalinga medžiaga buvo pateikiama  aiškiai, nuosekliai ir sistemingai, o atlikti darbai išsamiai pakomentuojami. 89% respondentų įvertino, kad mokymosi metu buvo atsižvelgiama į klausytojų pageidavimus bei  pakankamai ugdomi praktiniai kalbos vartojimo gebėjimai.

Komentaruose buvo pastebimas dėstytojų profesionalumas, gebėjimas bendrauti, nagrinėjamų temų aktualumas, įdomumas, draugiška, šilta atmosfera grupėje, skatinimas nebijoti kalbėti ir reikšti savo mintis užsienio kalba. Taip pat klausytojai vertino įdėtas pastangas, kad kursų kokybė nuotoliniu būdu būtų tokia pati gera kaip ir auditorinių paskaitų (dėl ko nenukentėjo kursų rezultatai):


Dėstytoja Birutė nuostabi. Pas ją ir tik ją toliau noriu mokytis. Labai patinka, kaip Birutė įtraukia, motyvuoja, paaiškina; kiekviena jos pamoka labai laukiama ir labai įdomi; įgijau drąsos kalbėti, reikšti mintis angliškai”.

„Puiki lektorė Aušra. Aukštos kompetencijos ir inteligencijos lektorė, su kuria buvo malonu dirbti ir bendrauti. Visuomet dėmesingai paaiškina iškilusias problemas, atsako į klausimus ir noriai konsultuoja bei padeda tobulėti. Patys gražiausi atsiliepimai!”

Dėstytoja Ieva - labai pozityvus, mylintis savo darbą žmogus. Visi mokymai labai sklandūs, aiškūs, daug praktikos, visi studentai įtraukiami aktyviai dalyvauti pamokoje, skatinami drąsiai kalbėti anglų k. Dingsta bet koks baimės jausmas. Anksčiau nelabai mėgau anglų kalbą, bet dėstytoja tiesiog įkvėpė ir norisi mokytis toliau!”

Dėstytojos Loretos charakteris ir elgesys: matosi, kad žmogus - specialistas ir mylintis savo darbą. Dėstymo stilius gebėjimas prisitaikyti prie kintančios situacijos ir dėmesys kiekvienam besimokančiam - tikrai išskirtinis. Užduočių įvairumas, dėstytojos komunikacija (greitai ir suprantamai suteikiami atsakymai į visus klausimus). Dėkoju itin profesionaliai dėstytojai už efektyvius užsiėmimus ir motyvaciją mokytis."

Dėstytoja Inga – labai šiltas ir pozityvus žmogus. Nesijautė, kad mūsų grupėje daug žmonių, kadangi dėmesio ir galimybę kalbėti angliškai bei bendrauti gavome kiekvienas. Užmiršto nė vieno nebuvo. Dėstytojai Ingai koreguojant mūsų angliškai kalbant daromas klaidas, nesijautė jokio diskomforto. Įgavau drąsos kalbėti angliškai. Patiko parinktos temos – buvo įvairios, skirtingos. Patiko namų darbai, kurie vertė namuose paplušėti, paieškoti informacijos, pasidomėti. O paskaitos buvo aktyvios, įdomios, laikas prabėgdavo labai greitai. Didelis ačiū Ingai, ir jums, už suteiktą galimybę pagilinti savo anglų kalbos žinias”.

„Labai ačiū dėstytojai Sigitai už anglų kalbos pamokas. Jos buvo intensyvios, įdomios, praktiškos ir atrodo, kad per trumpos, nes tas laikas taip greit prabėgo. Jūs esate pirma mano anglų kalbos mokykla, kurioje tikrinami ir aiškinami namų darbai, o studentas gali drąsiai klausti. Čia norisi toliau gilinti žinias ir mokytis kalbos, nes smalsu, kas toliau. Stebuklinga dėstytojos kantrybė skatina nebijoti kalbėti. Visai komandai, administruojančiai šiuos kursus, labai ačiū už nepaprastai šiltą, dalykišką ir rūpestingą bendravimą. Labai noriu toliau tęsti anglų kalbos mokymąsi su Jumis. Ir nesvarbu, ar nuotoliniu, ar klasėje vykstančiu būdu. Prisitaikysiu. :)”

Dėstytoja Elina yra pati geriausia prancūzų k. dėstytoja ir labai susidraugavusi grupė. Kadangi lankiau ne vienerius kursus, turiu su kuo palyginti. Nuostabi ir labai profesionali dėstytoja. Kalbą norėčiau tobulinti tik su ja.Dėstytojos dėmesingumas kiekvienam besimokančiam, nepriklausomai nuo jo/jos kalbos lygio."

Nuostabi ispanų kalbos dėstytoja Violeta, pateikianti daug papildomos įdomios informacijos :), jos ir klausytojų tarpusavio susikalbėjimas, efektyvus namų darbų užduočių klaidų nagrinėjimas."

„Rusų kalbos dėstytoja Valentina – tikra savo srities profesionalė, nuoširdžiai dirbanti ir sugebanti sudominti, įkvėpti klausytojus”.


Ačiū, mielieji mūsų klausytojai, už vertinimą ir įvertinimą. Stengsimės Jūsų nenuvilti ir 2023 metais.

Kalbų mokyklos koordinatorė Rita ir administratorė Edita.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos