Sidebar

Klausytojų atsiliepimai

53156219126_f094930396_o_copy.jpg2023 m. Filologijos fakulteto Kalbų mokyklos kursus lankė apie 352 dalyviai, dirbo 16 dėstytojų. Populiariausia buvo anglų kalba, nors vis daugiau dalyvių rinkosi prancūzų, vokiečių ir ispanų kalbas.

Tais pačiais metais atliktų apklausų duomenimis, daugiausia dalyvių rinkosi mokytis anglų kalbą  B1 lygiu (32 proc.) ir anglų kalbą B2 lygiu (21 proc.), o mažiausiai buvo norinčių mokytis anglų kalbos nuo pradžių – tik 6 proc.

Smagu, kad net 95,5 proc. dalyvių pastebėjo, kad visa mokymuisi reikalinga medžiaga buvo pateikiama  aiškiai, nuosekliai ir sistemingai, o atlikti darbai išsamiai pakomentuojami. 89 proc. respondentų įvertino, kad mokymosi metu buvo atsižvelgiama į klausytojų pageidavimus bei  pakankamai ugdomi praktiniai kalbos vartojimo gebėjimai.


Komentaruose išskiriamas dėstytojų profesionalumas, gebėjimas bendrauti, nagrinėjamų temų aktualumas, įdomumas, draugiška ir šilta atmosfera grupėje, skatinimas nebijoti kalbėti ir reikšti savo mintis užsienio kalba. Dalyviai teigė, kad kursų kokybė per nuotolį tokia pati gera kaip ir auditorinių paskaitų.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos