Prasideda priėmimas į doktorantūros studijas 2022 m.

Skelbiame nuo gegužės 17 d. prasidedantį priėmimą į doktorantūros studijas 2022 m. Priėmimas į doktorantūrą vyksta VU nustatyta tvarka.

Filologijos fakultete projektai siunčiami adresu birute.gudeliene@flf.vu.lt (būtina atsiųsti .doc arba .docx formatu, taip pat pasirašytą ir nuskanuotą variantą) iki 2022 m. birželio 16 d. 16.00 val. Pateikus ne visą būtiną informaciją ar ne visus reikalingus dokumentus prašymas laikomas neužregistruotu. Atrankos į doktorantūros studijas forma: mokslinis projektas raštu ir pokalbis. Mokslinio projekto bei pokalbio vertinimo data: birželio 29-30 d. nuo 10 val. V. Krėvės auditorijoje (Universiteto g. 5)

Daugiau informacijos lietuvių kalba >

Daugiau informacijos anglų kalba >

Tarptautinė kalbininkų mokslinė konferencija „Žodis kalboje ir diskurse: reikšmės kūrimas"

Kviečiame dalyvauti IV tarptautinėje kalbininkų mokslinėje konferencijoje „Žodis kalboje ir diskurse: reikšmės kūrimas" (Le mot dans la langue et dans le discours 4 : la construction du sens), kuri vyks 2022 m. birželio 2–3 d. Balstogės universitete, Lenkijoje.

Ši konferencija organizuojama jau antrą kartą bendradarbiaujant Balstogės universiteto Filologijos fakulteto Prancūzų kalbos lingvistikos ir Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Prancūzų kalbos katedroms. Konferencijos tematika: leksikologija, semantika, sintaksė, morfologija, diskurso analizė, vertimas, pragmatika, prancūzų kalbos mokymas(is) ir kt. Konferencija vyks prancūzų kalba.

Konferencijos detalų aprašymą ir kvietimą prancūzų kalba rasite prisegtame dokumente >

Kvietimas į konferenciją „Slavijos paribiai XX–XXI amžių sandūroje. Kalba–visuomenė–kultūra–tapatybė“

Polonistikos centras maloniai kviečia dalyvauti konferencijoje „Slavijos paribiai XX–XXI amžių sandūroje. Kalba–visuomenė–kultūra–tapatybė“, kuri vyks 2022 m. rugsėjo 8–10 d.

Daugiau informacijos >

Dalyvio anketa >