Renginiai

Sausio 29 d., trečiadienį, 12.00 val. K. Donelaičio aud. Fakulteto bendruomenė kviečiama į susitikimą su Australijos lietuve Kristina Dryža romano Grace and the Wind (Greisė ir Vėjas) autore. Verslo ir vadybos pasaulyje Kristina yra žinoma kaip viena įtakingiausių ir populiariausių futurologių ir verslo konsultančių. Šiuo metu rašytoja Lietuvoje darbuojasi prie savo antrosios knygos. Ji maloniai sutiko pasidalinti savo įžvalgomis apie kultūrinių ir mitologinių naratyvų poveikį visuomenei bei jų įtaką žmogaus psichikai.

Renginio vieta: VU Filologijos fakultetas, K. Donelaičio aud. (Universiteto g. 5, LT-01131, Vilnius).

Renginio kalba: anglų (vertimas į lietuvių kalbą nenumatytas).

Oficialus ir kvietimas ir REGISTRACIJA >