Renginiai

Vasario 2 d., ketvirtadienį, maloniai kviečiame į LR Seimo Lankytojų centre vyksiantį forumą „Skaitmeninis raštingumas – kalbų mokymo(si) kokybės garantas. Erasmus+ projekto „QuILL – Kalbų mokymo(si) kokybė“ rezultatų sklaida“.

Apie renginį: Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas kartu su projekto koordinatoriais – Bragancos Politechnikos institutu (Portugalija) ir PIXEL (Italija), bei partnerinėmis institucijomis – Kordobos universitetu (Ispanija), Vengrijos K. Gasparo vardo universitetu (Vengrija) ir A. I. Kuzos Jasu universitetu (Rumunija) vykdo Erasmus+ programos Strateginių partnerysčių projektą „QuILL – Kalbų mokymosi kokybį" (projekto Nr. 2020-1-PT01-KA226-HE-094809, svetainė >), skirta inovatyviam kalbų, ypač dalykinių kalbų, mokymui(si) taikant IKT priemones aukštojo mokslo kontekste. Forumo metu bus pristatomi projekto vykdymo metu sukurti produktai ir pateiktos platesnès įžvalgos apie švietimo skaitmenizacijos perspektyvą Lietuvoje.

Forumo programa >

Dalyvavimas renginyje tik iš anksto užsiregistravus >

VU MVG programos pažymėjimai (6 ak. val.) bus išduoti tik į forumą LR Seimo Lankytojų centre atvykusiems dalyviams.

quill.jpg

duo_logo.pngBaltijos kalbų ir kultūrų instituto Vokiečių filologijos katedra 2023 m. sausio 27 d. kviečia į kompetencijų tobulinimo seminarą „Skaitmeniniai įrankiai užsienio kalbos pamokoje: ateities kompetencijų link“, kurio metu bus pristatyti tarptautinio Erasmus+ projekto DUO (Deutsch Unterricht Online) rezultatai.

Seminare užsienio kalbų mokytojos ir mokytojai susipažins su užsienio kalbų BUP (bendrųjų ugdymo programų) naujovėmis ir skaitmeniniais įrankiais, mokantis užsienio kalbų ugdytinomis ateities kompetencijomis ir pratimų duomenų baze, sukurta vykdant projektą.

Projekto DUO tikslas – atsižvelgiant į naujausias užsienio kalbų mokymo(si) tendencijas, sukurti vokiečių kalbos pratimų duomenų bazę ir parengti skaitmeninio vokiečių kalbos mokymo(si) metodines gaires, kuriose pristatomi užsienio kalbų mokymo(si) skaitmeninėje erdvėje pagrindiniai principai, įvairūs mokymo(si) įrankiai ir ištekliai bei panaudojimo galimybės vokiečių kalbos pamokoje. Pratimai ir metodinės gairės, kuriomis siekiama prisidėti prie vokiečių kaip svetimosios kalbos mokymo(si) kokybės gerinimo Lietuvoje, bus laisvai prieinamas projekto interneto svetainėje.

Kvietimas į renginį >>

Cofunded_Erasmus.png