2022 / 2023 m. m. pavasario semestro perlaikymai vyks rugsėjo 4 – 18 d.

Perlaikymų informacija BA studentams >

Perlaikymų informacija MA studentams >

BUS dalyko Vaikų literatūros klasika perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 10 val. UKI Romanų auditorijoje.

BUS dalyko Juoko kultūra perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 15 val. UKI Romanų auditorijoje.

BUS dalyko Lietuvių literatūra ir sąmoningumo istorija perlaikymas vyks rugsėjo 14 d. 17 val. iki rugsėjo 12 dienos reikia atsiųsti esė.

BUS dalyko Vilnius XIX-XX a. kultūrų sankryžoje perlaikymas vyks rugsėjo 14 d. 13 val. per MS Teams

BUS dalyko Lytis kultūroje perlaikymas vyks rugsėjo 14 d. iki to laiko reikia pateikti rašytinį tekstą ir įrašytą tinklalaidę.

Jei sąraše nerandate dalyko perlaikymo laiko, susisiekite su dėstytoju tiesiogiai bei nuolat sekite informaciją Fakulteto tinklalapyje. Perlaikymų informacija nuolat pildoma dėstytojams paskelbus perlaikymų datas.

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu