Jūs žinote, kad judėjimas, mankštos ir sportas padeda jūsų savijautai ir sveikatai. Bet kas iš to? Rasti laiko vis tiek sunku. Jūs taip pat žinote ir visas istorijas bei personažų tipažus – iš pasakų, romanų, mitų, filmų ir serialų. Bet jeigu bandote parašyti įtaigų tekstą patys, kažkodėl ne visada pavyksta tai padaryti puikiai.

Rašytojas Rimantas Kmita kviečia antradieniais susitikti VU centrinės bibliotekos Česlavo Milošo skaitykloje ir kalbėtis apie jūsų kuriamus tekstus, dalintis rašymo patarimais ir patirtimi.

Čia susipažinsite su kitais kuriančiais VU bendruomenės nariais, gausite stimulą įveikti savo rašymo bloką, sužinosite naudingų rašymo technikų, gausite atsiliepimų apie savo kūrybą iš bendraamžių.

Pirmasis susitikimas jau rugsėjo 26 d., 18.30 val. Č. Milošo skaitykloje.

Kurybinis rasymas