Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidėje „Kalba kalba“, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis, šį kartą kalbinamas italų kalbotyros ir literatūros katedros vedėjas doc. Diego Ardoino.

Tinklalaidės #38 epizode išgirsite apie Diego kelią į Lietuvą bei prūsistikos tyrimus, kuo jam įdomus seniausias baltiškas tekstelis ir kodėl taip svarbu puoselėti draugiškus Italijos ir Lietuvos santykius, skatinti šių šalių bendradarbiavimą ir studentų mainus. Beje, visai neseniai Diego už šiuos nuopelnus buvo įvertintas valstybiniu apdovanojimu – Italijos Žvaigždės ordinu!

Spotify >

Google Podcast >