Kviečiame į literatūrą studijuojančių doktorantų seminarą, kuris vyks vasario 27 d. 17-19 val. 111 auditorijoje Filologijos fakultete. Jo metu aptarinėsime doktorantės Domantės Vaišvylaitės (VU, Kauno fakultetas) straipsnį "Nearchetipinės motinos patirtis A. Landsbergio dramaturgijoje". Teksto recenzentai:

• dr. Gitana Vanagaitė (LLTI)
  • dr. Rima Pociūtė (knygos Psichės istorijos: šiuolaikiniai lietuvių rašytojai psichoanalizės kontekste (2009), autorė)
  • VU A. J. Greimo centro doktorantas Augustas Sireikis

Pageidaujantys susipažinti su straipsniu iš anksto, rašykite seminaro vedančiajai Nijolei Keršytei.

Lauksime apsilankant tų, kurie mėgsta tikras ir gyvas intelektualines diskusijas.