VU Edukacinių kompetencijų centras kartu su Filologijos fakulteto Kalbų mokykla tęsia anglų kalbos tobulinimo kursus dėstytojams, dėstantiems anglų kalba. Mokymai organizuojami vykdant VU Kalbų politikos gairių įgyvendinimo planą 2023–2025 metams, kuris be kita ko numato pagalbą dėstytojams, norintiems patobulinti savo anglų kalbos mokėjimą iki C1 lygio pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis (BEKM). Kursai apmokami iš Universiteto strategijos įgyvendinimo lėšų.

• Kursai prasidės kovo 4-5 d. ir truks 40 akad. val. (20 paskaitų po 2 akademines valandas), vyks kontaktiniu būdu senuosiuose universiteto rūmuose ir Saulėtekyje.
  • Užsiėmimai vyks du kartus per savaitę (pirmadieniais ir trečiadieniais arba antradieniais ir ketvirtadieniais) pirmoje dienos pusėje arba nuo 18 val. (pildant registracijos anketą bus galima nurodyti tinkamiausią laiką).
  • Registracija į Anglų kalbos kursus VU dėstytojams prasideda vasario 20 d. ir ji vyks iki vasario 29 d. Registruojantis reikia užpildyti anketą ir atlikti pirminį anglų kalbos vartosenos testą. Registracija >>

Dėl detalesnės informacijos apie kursus ir jų organizavimą prašome kreiptis į Filologijos fakulteto Neformaliojo švietimo koordinatorę Ritą Vickienę, el. p. .

Kviečiame visus norinčius pasinaudoti atsiradusia nauja galimybe.