354565617_639292588248452_874983809868297089_n.jpg

Birželio 19-21d. vyksta trečioji ir paskutinė Europos Sąjungos bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“ Twinning priemonės finansuojamo projekto „MotherNet“ (Nr. 952366) vasaros stovykla, kurią rengia Vilniaus universitetas. Pirmąją vasaros stovyklą rengė Meinuto, antrąją – Upsalos universitetas.

Ši vasaros stovykla skirta mokslo sklaidos įgūdžiams tobulinti. Pirmosios sesijos metu kelsime mokslo publikacijų klausimus. Svarbiausias jų – kaip rinktis žurnalus savo mokslo publikacijoms, egzistuojant mokslinės ekscelencijos reikalavimui spausdintis aukščiausio cituojamumo leidiniuose? Į šį ir panašius klausimus mėginsime atsakyti apskrito stalo diskusijos metu, kurią moderuos Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto leidžiamo akademinio žurnalo „Literatūra“ vyr. redaktorė Rūta Šlapkauskaitė.

Viena sesija skirta geresnių sąlygų akademijoje dirbančioms moterims kūrimui, ją ves Upsalos universiteto profesorė Margaretha Fahlgren, o dar viena – mokslo rezultatų sklaidai socialinėse medijose. Viena popietė skirta ateities mokslo projektų paraiškoms. Daug laiko skirsime darbui klasteriuose. Vasaros stovyklą rengė Filologijos fakulteto darbuotojos Dovilė Kuzminskaitė, Ieva Bisgirskaitė, Dovilė Čitavičiūtė ir Eglė Kačkutė. Vasaros stovyklos metu bus rodomas „Solo teatro“ spektaklis „Motinos pienas“.

MotherNet.png