Danijos Karalystės nepaprastosios ir įgaliotosios ambasadorės Grete Sillasen pirmo vizito į Filologijos fakultetą ir Skandinavistikos centrą proga kviečiame į Danijos Sankt Annæ muzikos mokyklos simfoninio orkestro medinių pučiamųjų kvinteto koncertą, kuris įvyks balandžio 19 d. 10.45 val. Aula Parva salėje centriniuose Vilniaus universiteto rūmuose.

Pusvalandį truksiančioje programoje skambės danų ir lietuvių kompozitorių kūriniai.

Po koncerto bus galimybė pabendrauti su J. E. ambasadore bei muzikantais danų ir anglų kalbomis.

Nuotrauka: Sankt Annæ Symfoniorkester (SASO)

Sankt_Annae.png