Vasario 23 d. nuo 11 val. J. Balkevičiaus auditorijoje planuojamas Tarybos posėdis.

Numatoma tokia darbotvarkė:

Pedagoginių vardų ir daktaro diplomų įteikimai.

1. Posėdžio darbotvarkės tvirtinimas ir praėjusio posėdžio protokolo tvirtinimas (prof. dr. Jurgis Pakerys, 5 min.)
  2. Fakulteto 2024–2026 m. veiklos plano tolesnis svarstymas ir tvirtinimas (dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 30 min.)
  3. 2024 m. Fakulteto pajamų ir išlaidų metinės sąmatos svarstymas (dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 20 min.)
  4. Dėl doc. Rachilės Aprijaskytės-Valdštein vardo suteikimo A8 auditorijai (prof. dr. Inesa Šeškauskienė, 10–15 min.)
  5. Dėl institutų atstovų Taryboje (prof. dr. Jurgis Pakerys, 10–15 min.)
  6. Akademinių darbuotojų priemokų už neakademinių pareigų atlikimą tvarkos (FLF Tarybos nutarimas Nr. (1.2 E) 180000-TP-10, 2020-09-25) papildymas (dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 10–15 min.)
  7. Naujos programos Lithuanian Studies / Lituanistinės studijos teikimas Tarybai tvirtinti (studijų prodekanė doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, darbo grupės vadovė prof. dr. Loreta Vilkienė, 10–15 min.)
  8. Dėl papildomųjų studijų kainos (studijų prodekanė doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, 5 min.)
  9. UKI Užsienio kalbų didaktikos ir tyrimų katedros vedėjo tvirtinimas dekano teikimu (dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 5 min.)
  10. Dėl studijų įmokos mažinimo (magistrantūros studijų koordinatorė Agnė Leonaitė, 5 min.)
  11. VU mokslininkų skatinimo už reikšmingus 2023 metų mokslo pasiekimus apdovanojimai – Fakulteto kandidatūrų svarstymas ir tvirtinimas (dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 5 min.)