Džiaugiamės, jog Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto socialinių partnerių ratas plečiasi – prie rėmėjų prisijungė tarptautinė integruoto klientų aptarnavimo paslaugas teikianti įmonė UAB „Teleperformance LT“.

„Teleperformance LT“ bendradarbiaudama su Vilniaus universitetu steigia net 10 vardinių stipendijų VU Filologijos fakulteto pirmosios ir antrosios pakopos studentams, studijuojantiems Skandinavistikos (švedų kalbos) studijų programoje, Skandinavistikos (švedų ir suomių kalbų) studijų programoje ir Šiaurės Europos kalbų ir kultūrų: skandinavistikos (švedų) studijų programoje už geriausius rudens semestro studijų rezultatus bei motyvaciją studijuoti pasirinktoje studijų programoje. Reikalavimus atitinkantys kandidatai pretenduoja gauti vienkartinę 500 EUR stipendiją.

• Pretenduoti į stipendiją gali studijų programų pirmosios pakopos studijų II-IV kursų studentai ir antrosios pakopos I-II kursų studentai, kurių rudens studijų semestro rezultatų vidurkis yra ne žemesnis nei 8 (aštuoni), bei neturintys skolų ir (ar) akademinių skolų.
  • Stipendijos skyrimo komisija paraiškas pateikusius kandidatus kvies į motyvacinį pokalbį, kurių metu bus vertinama motyvacija studijuoti pasirinktoje studijų programoje:
    1. pagrindžiamas studijuojamos studijų programos pasirinkimas;
    2. pokalbio metu demonstruojamas švedų kalbos mokėjimas;
    3. suprantamos karjeros perspektyvos po studijų pasirinktoje srityje.

Studijų programų studentai iki einamųjų metų kovo 1 d. turi pateikti elektroninį laisvos formos prašymą Universiteto Studijų informacinės sistemos (VUSIS) (is.vu.lt) e.prašymų skiltyje „Laisvos formos prašymas“.

53509777935_04e4b851dc_o_copy.jpg