Veiklą pradėjo Filomatų neorealizmo kino būrelis

Prisijunk prie filomatų būrelio ir visą semestrą analizuok tikrąją kino klasiką – italų neorealizmo filmus (Rossellini, Fellini, De Sica, Visconti, Pasolini).

Būrelis vyks kartą per dvi savaites iki rudens semestro pabaigos. Pirmoji būrelio dalis (rudens semestras) bus skirta susipažinti su italų neorealizmo kinu, filmų struktūra, pagrindiniais režisieriais. Būrelio veiklas sudarys teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Praktinių užsiėmimų metu būrelio nariai diskutuos apie peržiūrėtą filmą, jo reikšmes, jų kūrimo būdus, realizmo iliuzijos priemones filme.

Būrelį koordinuoja Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto doktorantas Tomas Riklius.