Veiklą pradėjo Filomatų teatro ir dramaturgijos būrelis

Domiesi dramaturgijos tekstais, mėgsti vaikščioti į teatrus, o gal vis dar lauki Godo? Šį sezoną dramos megėjams filomatai pristato „Teatro ir dramaturgijos“ dirbtuves, kuriose analizuosime žymiausius XIX–XX a. dramos tekstus. Kadangi drama ir teatras – neatskiriami vienos nuo kito komponentai – dirbtuvių metu susipažinsime su įvairiomis teatro praktikomis bei jų pradininkais, bendrausime su jaunaisiais režisieriais.

Būrelį koordinuoja Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto intermedialių literatūros studijų magistrantė Kotryna Paškevičiūtė.