Sidebar

Anglų filologijos katedra

 

Katedros vedėjadoc. dr. Giedrė Balčytytė

Anglų filologijos ir Anglistikos studijų programos komiteto pirmininkė – doc. dr. Linara Bartkuvienė

Katedros administratorė – Miglė Girdauskaitė; tel. (+370 5) 268 7228

Universiteto g. 5, LT-01513 Vilnius

 

Anglų filologijos katedra įkurta 1968 m. Katedros mokslininkų darbai apima labai platų anglistikos filologinių tyrimų lauką: kalbotyros, literatūros, kultūrologijos sritis. Vienas iš svarbiausių metodų, kuriuo grindžiami katedros mokslininkų darbai, yra kontrastyvistika. Anglų filologijos katedra yra anglų kalbos, anglakalbių šalių literatūros ir kultūros tyrimų centras.

Katedra dalyvauja vykdant Anglų filologijos bakalauro ir Anglistikos magistro studijų programas, kuriose visi dalykai dėstomi anglų kalba ir kurios pritraukia studentus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Europos Sąjungos ir kitų valstybių. Anglų filologijos katedros tikslas – dalyvauti vykdant germanų ir kitų kalbų gramatinės, fonetinės, leksinės ir semantinės struktūros  tyrimus, tirti anglakalbės ir Vakarų Europos literatūrų tradicijų raidą ir kaitą, literatūros krypčių, žanrų, tekstų sklaidą.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos