XIII-tasis Šiaurės ir Baltijos šalių germanistų susitikimas (NBGT)

2024 m. balandžio 12-14 d. Vilniaus universitete vyks XIII-tasis Šiaurės ir Baltijos šalių germanistų susitikimas (NBGT).

Kas trejus metus vienoje iš Šiaurės ar Baltijos šalių rengiamas susitikimas yra svarbiausia germanistų, ypač iš Danijos, Estijos, Suomijos, Islandijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Norvegijos ir Švedijos, konferencija, kurioje keičiamasi nuomonėmis aktualiais Šiaurės ir Baltijos šalių germanistikos klausimais. XIII-tojo NBGT susitikimo tematika atspindi platų Šiaurės ir Baltijos šalių germanistams svarbių teorinių ir taikomųjų temų spektrą ir apima vokiečių kalbotyros, literatūrologijos ir kultūrologijos temas, taip pat Vokiečių kaip užsienio kalbos didaktiką iš istorinės ir šiuolaikinės perspektyvos daugiakultūrėje ir daugiakalbėje aplinkoje.

Konferencijos svetainė: https://www.nbgt.flf.vu.lt/