Publikationen 2001

Beiträge:

Kohrs, J. (2001). Konkrete Poesie im Fach Deutsch als Fremdsprache. Kalbotyra 50 (3), 47-55.

Kontutytė, E. (2001). Dalykinių tekstų skaitymas ir kondensuota aplinkybių raiška vokiečių ir lietuvių kalboje. Kalbų studijos/Studies about Languages, 34-38.

Žeimantienė, V. (2001). Entsprechungen der deutschen Sätze mit dem werden-Passiv im Litauischen. Kalbotyra 50 (3), 103-112.

Tagungsbeiträge:

Kontutytė, E. (2001). Dalykinės kalbos mokymo specifika. Tautinių mažumų švietimas Lietuvoje: teoriniai ir praktiniai aspektai. Konferencijos medžiaga. Vilnius. 53-58.

Lehrwerke:

Kohrs, J. (2001). Gegenwartsdeutsch 2: Themenbezogene Texte mit Wortschatz, Grammatik und Übungen. Lehr- und Arbeitsbuch für Germanistikstudenten. Vilniaus universiteto leidykla. Vilnius.

Übersetzungen:

Michelbertas M. (2001). Corpus der römischen Funde im europäischen Barbaricum. Litauen. Į vokiečių kalbą vertė Saulius Lapinskas. VU leidykla. Vilnius.