2009-11-21
Seminaras "Kolloquium Deutsche Sprachwissenschaft"

VU Vokiečių filologijos katedra ir VPU Vokiečių filologijos ir didaktikos katedros DAAD lektorė dr. Margit Breckle kviečia į tradicinį seminarą "Kolloquium Deutsche Sprachwissenschaft". 2009 m. lapkričio mėn. 27 d. 16.00 val. seminaras vyks VU Filologijos fakultete, Germanistikos studijų kabinete. Pranešimą "Untersuchungen zur Substantivflexion im Frühneuhochdeutschen. Deklinationsmuster in den Versionen der Wittenberger Lutherbibel von 1522, 1534 und 1545" skaitys Katharina Bostelmann (M.A., Leipcigo universitetas, Vokietija).

2009-11-11
Jean-Pierre Froehly paskaita

Maloniai kviečiame į Vokietijos ambasados Vilniuje Pirmojo sekretoriaus, Kultūros ir spaudos skyriaus vadovo Jean-Pierre Froehly paskaitą "Hermann Hesse - Porträt eines deutschen Schriftstellers". Paskaita vyks 2009 m. lapkričio mėn. 11 d. 13.00 val. VU Filologijos fakultete, Germanistikos studijų kabinete.

2009-10-14
Susitikimas su rašytoju Paul-Hermann Gruner

Maloniai kviečiame į susitikimą su vokiečių rašytoju Paul-Hermann Gruner, kuris įvyks 2009 m. spalio mėn. 14 d. 11 val.  Filologijos fakultete, Germanistikos studijų kabinete. Daugiau informacijos apie autorių.

2009-09-18
"Vokiečių romano savaitė"

Filologijos fakulteto Vokiečių filologijos katedroje 2009 m. rugsėjo 21-25 d. vyko „Vokiečių romano savaitė“.
Pagrindiniai renginio akcentai - penkių, Lietuvoje mėgstamiausių, vokiečių romanų rinkimai ir parodos „Knygų pasaulio matavimas“ atidarymas. Plačiau

Romano savaitės programa
Woche des deutschen Romans
Apklausos anketa (Romanų rinkimai)
Romanų sąrašas

2009-09-25
Mėgstamiausių vokiečių romanų penketukas. Plačiau

2009-09-13
Dr. Rolfo Eichlerio paskaitų ciklas

2009 m. rugsėjo 15-30 d. pagal ERASMUS mainų programą skaityti paskaitų atvyksta dr. Rolfas Eichleris (Konstanzo universitetas). Paskaitos bus skaitomos Filologijos fakultete, Germanistikos studijų kabinete. Paskaitų programa.

2009-08-27
Paskaitų ciklas

Vilniaus universiteto teisės fakulteto Vokietijos teisės centras kviečia registruotis į 2009-2011 metais vyksiantį paskaitų ciklą, kurio dalyviai turės galimybę intensyvių kursų metu gilinti savo žinias Vokietijos ir Europos Sąjungos teisės srityje. Plačiau.

2009-11-01
Seminaras "Kolloquium Deutsche Sprachwissenschaft"

VU Vokiečių filologijos katedra ir VPU Vokiečių filologijos ir didaktikos katedros DAAD lektorė dr. Margit Breckle kviečia į tradicinį seminarą "Kolloquium Deutsche Sprachwissenschaft". 2009 m. lapkričio mėn. 27 d. 16.00 val. seminaras vyks VU Filologijos fakultete, Germanistikos studijų kabinete. Pranešimą "Untersuchungen zur Substantivflexion im Frühneuhochdeutschen. Deklinationsmuster in den Versionen der Wittenberger Lutherbibel von 1522, 1534 und 1545" skaitys Katharina Bostelmann (M. A., Leipcigo universitetas, Vokietija).

2009-02-01
Studentų germanistų konferencija

VU Vokiečių filologijos katedra š. m. balandžio 16 d. rengia studentų germanistų konferenciją „Wissenschaftliche Konferenz der Germanistikstudierenden 2009: Sprache und Literatur“. Konferencija vyks VU Filologijos fakultete Germanistikos studijų kabinete (Vilnius, Universiteto g. 5). Pradžia 10 val.

Konferencijos programa, Konferencijos dalyvių sąrašas

2009-02-01
Prof. Dr. Fredericko A. Lubicho paskaita

2009 m. balandžio 2 d. 11.00 val. Germanistikos studijų kabinete profesorius Dr. Frederickas A. Lubichas (Norfolkas, JAV) skaitys paskaitą „Goethe und Thomas Mann: Eine Wahlverwandtschaft über die Jahrhunderte“. Kviečiame dalyvauti!