2014 m. rugsėjo 24-29 d. pagal Erasmus mainų programą Vilniaus universitete, Vokiečių filologijos katedroje lankysis ir paskaitas skaitys prof. dr. Alja Lipavic Oštir (Mariboro universitetas, Slovėnija). Kviečiame dalyvauti!

• rugsėjo 24 d., trečiadienį, 15.00 val. Germanistikos studijų kabinete (A9) "Germanismen im Slowenischen heute"
  • rugsėjo 29 d., pirmadienį, 9.00 val. 109 aud. "Substantivartikel im Slowenischen als Resultat der Sprachkontakte zwischen Deutsch und Slowenisch"
  • rugsėjo 29 d., pirmadienį, 17.00 val. Germanistikos studijų kabinete (A9) "Kennen und Gebrauchen von Sprichwörtern bei zwei Gruppen österreichischer Jugendlichen" (Kolloquium Deutsche Sprachwissenschaft (Vokiečių kalbotyros kolokviumas))