2019-04-01

2019 m. kovo 26 d. popietę VU Filologijos fakulteto magistro studijų programos „Dalykinė teisės kalba (anglų/vokiečių)“ studentės ir dėstytojos lankėsi Lietuvos Aukščiausiajame Teisme. Grupę iš universiteto pasitiko Dovilė Bružaitė, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko konsultantė, ir surengė ekskursiją po teismo rūmus – teismo posėdžių sales, teisėjų darbo erdves, kameras teismo pastato rūsyje ir biblioteką. Mintimis apie teisėjo darbą, teisės kalbos vaidmenį ir žodžio galimybes gyvai dalinosi Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Tomas Šeškauskas, o apie teismo kalbos redaktorių darbo specifiką, iššūkius ir uždavinius pasakojo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo kalbos redaktorė Janina Grigaitė.
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas po apsilankymo tapo pažįstamas ir kvietė ateityje vėl sugrįžti ir domėtis teismo veikla, aktualia studijuojant MA studijų programoje „Dalykinė teisės kalba“.

Daugiau informacijos besidomintiems MA studijų programa "Dalykinė (teisės) kalba", kuri dėstoma anglų arba vokiečių kalba, rasite čia>>

studenciu apsilankymas teisme