2018-04-19

2018 m. balandžio 19 d. "Dalykinės (teisės) kalbos" programos studentai ir dėstytojai lankėsi Lietuvos Respublikos Konstituciniame teisme. Vizito metu jie susipažino su Teismo veikla, susitiko su vertėjomis į anglų kalbą, diskutavo apie su kalba susijusias problemas. Vizitą kuravusi Administravimo ir protokolo skyriaus vedėja Rūta Svirnelienė supažindino su Teismo struktūra, parodė posėdžių ir pasitarimų kambarius, muziejų ir įspūdingą biblioteką, kurioje galima rasti ir retų tarpukario Lietuvos spaudinių.

Daugiau informacijos besidomintiems MA studijų programa "Dalykinė (teisės) kalba", kuri dėstoma anglų arba vokiečių kalba, rasite čia>>