2017-10-22

Š. m. spalio 24-26 dienomis VU Filologijos fakulteto Baltijos kalbų ir kultūrų institute pagal GIP (Germanistikos katedrų partnerystės) mainų programą viešės Dr. Bernhard Fisseni (Duisburgo-Eseno universitetas) ir skaitys šias paskaitas:

• 2017 m. spalio 24 d. (antradienį), 11.00 val., K3 auditorijoje: „Suche in Korpora am Beispiel des DWDS-Kern-Korpus, mit einigen praktischen Übungen“
  • 2017 m. spalio 25 d. (trečiadienį), 17.00 val., Germanistikos studijų kabinete (A9): „Mir fällt sowieso überhaupt kein guter Titel ein. Neues zu *Sowieso* und *Überhaupt* im Deutschen und Niederländischen“
  • 2017 m. spalio 26 d. (ketvirtadienį), 9.00 val., K3 auditorijoje: „Topologische Felder im Deutschen und Einführendes zur Informationsstruktur“

Kviečiame dalyvauti!