2018-10-05

Europos kalbų dienos proga rugsėjo 26 d. Filologijos fakultete apsilankė Vilniaus jėzuitų gimnazijos vokiečių kalbos besimokantys gimnazijos mokiniai ir susitiko su Vokiečių filologijos katedros dėstytojais.

Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti interaktyvioje viktorinoje apie vokiečių kalbą ir vokiškai kalbančias šalis, taip pat sužinojo apie DAAD (Vokietijos akademinių mainų tarnybos) teikiamas galimybes – stipendijas vokiečių kalbos vasaros kursams ir studijoms užsienyje bei kitokią DAAD veiklą, kurią pristatė DAAD lektorius dr. Alexander Mionskowski.

Daugiau informacijos rasite Fakulteto svetainėje >>