2014 m. spalio 30–lapkričio 1 d. Ventspilyje (Latvija) vyks tradicinės Germanistų dienos. Šių metų tema – „Kalbos vaidmuo literatūroje ir politinėje komunikacijoje“. Pirmąją dieną numatomas renginio dalyvių atvykimas, antrąją – akademinės bendruomenės narių pranešimai renginio tema, trečiąją – germanistikos studentų forumas.

Renginio organizatorių vardu kviečiame dalyvauti renginyje ir pristatyti savo mokslinius semestro, bakalauro, magistro darbus, kitus vykdomus projektus ar svečio teisėmis dalyvauti rengiamuose seminaruose, paskaitose, susitikti ir susipažinti su kolegomis iš Latvijos ir Estijos.

Preliminari renginio programa