Maloniai kviečiame į simpoziumą „Tarpkultūriniai humoro aspektai viešajame diskurse“ 2014 m. gruodžio 12 d.:

• 9.00 val. 107 a.: Sebastian Knospe, Ph.D. (Greifsvaldo universiteto Anglistikos ir amerikanistikos instituto dėstytojas), "Dynamik des Wortspiels" (vokiečių kalba)
  • 11.00 val. Kanados (A7) a.: Fabian Gohl (Greifsvaldo universiteto Anglistikos ir amerikanistikos instituto dėstytojas), "Impoliteness and Entertainment" (anglų kalba)
  • 12.30-14.00 ir 15.00-17.00 val. Kanados (A7) a.: Filologijos fakulteto studenčių ir studentų pranešimai
  • Diskusija
  • Simpoziumo programa

Simpoziumas vyksta vykdant projektą „Tarpkultūriniai humoro aspektai viešajame diskurse“, kuris yra remiamas Baltijos šalių ir Vokietijos aukštųjų mokyklų biuro per Vokietijos akademinių mainų tarnybą (DAAD) Vokietijos Federacinės Respublikos Užsienio reikalų ministerijos lėšomis. Projekte dalyvauja VU Filologijos fakulteto Anglų filologijos ir Vokiečių filologijos katedrų dėstytojai ir studentai bei Vokietijos Greifsvaldo Ernsto Moritzo Arndto universiteto Anglistikos ir amerikanistikos instituto dėstytojai.

HSK-Banner