2016-10-05

VU Vokiečių filologijos katedra kviečia vyresniųjų klasių mokinius ir studentus į popietę „Karjera su vokiečių kalba. Galimybės ir perspektyvos“. Renginio metu įmonių ir organizacijų atstovai papasakos, kodėl vokiečių kalba yra svarbi ir kokios galimybės atsiveria su vokiečių kalba. Pristatysime Vokiečių filologijos bakalauro ir Dalykinės (teisės) kalbos magistrantūros studijas Vilniaus universitete. Vyks viktorina „Ką aš žinau apie vokiškai kalbančias šalis?“

Renginys vyks 2016 m. spalio 20 d., ketvirtadienį, 14-16 val. VU Filologijos fakultete Germanistikos studijų kabinete (A9), Universiteto g. 5.

Renginio svečiai:

• Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Lietuvoje
  • Advokatų profesinė bendrija „Rödl & Partner“
  • Vertimų biuras „Ars Libri“
  • Kelionių agentūra „Via Hansa Vilnius“
  • Mainų platforma „Vinted“
  • Lietuvos IPS (Tarptautinės Vokietijos parlamento praktikos stipendiatų) klubas

Renginio kalba: lietuvių

Jei norėtumėte dalyvauti viktorinoje, atvykite 13.45 val. Viktorinos nugalėtojų laukia prizai.

Maloniai kviečiame!
VU Vokiečių filologijos katedra

Būtume dėkingi, jei praneštumėte apie dalyvavimą