2017-10-24

Š. m. spalio 31 - lapkričio 3 dienomis VU Filologijos fakulteto Baltijos kalbų ir kultūrų institute pagal GIP (Germanistikos katedrų partnerystės) mainų programą viešės Prof. Dr. Martin Schubert (Duisburgo-Eseno universitetas) ir skaitys šias paskaitas:

• 2017 m. spalio 31 d., antradienį, 13.00 val., Germanistikos studijų kab.: „Deutsche Bibelübersetzungen bis zu Luther"
  • 2017 m. lapkričio 2 d., ketvirtadienį, 9.00 val., Germanistikos studijų kab.: „Sangspruchdichtung: Politische und didaktische Literatur“
  • 2017 m. lapkričio 3 d., penktadienį, 13.00 val., Germanistikos studijų kab.: „Oswald von Wolkenstein: Ein Dichter und Komponist aus Südtirol im 15. Jh.“

Kviečiame apsilankyti!