2015 m. spalio 5-10 d. Vokiečių filologijos katedroje viešės prof. Ulrike Hass ir dr. Bernhard Fisseni (Duisburgo-Eseno universitetas, Vokietija). Svečiai vizito metu skaitys šias paskaitas:

• spalio 5 d. (pirmadienį) 11 val., 110 aud., dr. Bernhard Fisseni: "Sprich, wie Du schreibst – die Geschichte der deutschen Standardaussprache"
  • spalio 5 d. (pirmadienį) 13 val., K3 aud., prof. dr. Ulrike Hass: "Linguistische Themen und Methoden der Abschlussarbeit"
  • spalio 6 d. (antradienį) 17 val., A9 aud., dr. Bernhard Fisseni: "überhaupt und sowieso deutsch und niederländisch"
  • spalio 9 d. (penktadienį) 13 val., 108 aud., prof. dr. Ulrike Hass: "Zur Funktion der Zeitung in Sprachgeschichte und Gesellschaftsgeschichte"

Maloniai kviečiame dalyvauti.