2021-10-24

2021 m. birželio-spalio mėnesiais vyko DAAD lektoriaus Vilniaus universitete dr. Alexander Mionskowski inicijuotas projektas-nuotraukų konkursas "Špūren". Konkurso metu dalyviai ieškojo vokiškų pėdsakų Lietuvoje, juos fotografavo ir siuntė projekto organizatoriams. Iš daugiau nei 100 atsiųstų nuotraukų tarptautinė komisija, kurią sudarė fotografai Marius Jovaiša, dr. Eva Pluharova-Grigienė ir leidėja bei visuomenininkė Ūla Ambrasaitė, išrinko 20 geriausiųjų, kurios toliau varžėsi dėl publikos simpatijų. Žiuri taip pat išrinko ir tris geriausias konkursui atsiųstas nuotraukas, kurių autorės buvo apdovanotos 2021 m. spalio 24 d. Vokiečių kalbos dienų metu Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje vykusiame konkurso uždaryme.

Daugiau apie konkursą>>>