2016-11-22

Pagal VU Vokiečių filologijos katedros ir  Duisburgo-Eseno universiteto germanistų bendradarbiavimo programą, finansuojamą Vokietijos akademinės mainų tarnybos (DAAD), suteikiama stipendija vienam/vienai Vokiečių filologijos studijų programos studentui/studentei 2017 m. pavasario semestre studijuoti Eseno universitete.

Norinčius pasinaudoti šia galimybe, prašome pateikti motyvacinį laišką lietuvių ar vokiečių kalba Vokiečių filologijos katedrai iki lapkričio 28 d. Kandidatą pagal motyvacinį laišką ir studijų rezultatus atrinks sudaryta Vokiečių filologijos katedros dėstytojų komisija.