2014 m. balandžio 10 d. Vilniaus universiteto Vokiečių filologijos katedra organizuoja dešimtąją studentų germanistų mokslinę konferenciją "Kalba ir literatūra 2014". Maloniai kviečiame dalyvauti.

Konferencijos dalyvius pasveikins VU Filologijos fakulteto dekanas doc. dr. Antanas Smetona, VU Vokiečių filologijos katedros vedėja doc. dr. Eglė Kontutytė, Austrijos Respublikos ambasadorius dr. Johann Spitzer, Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadoriaus nuolatinis pavaduotojas Peter Ziegler, Gėtės instituto Lietuvoje Johanna M. Keller.

Konferencijos dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Čekijos ir Vokietijos skaitys pranešimus kalbos ir literatūros temomis.

Renginio atidarymas - 10.00 val. Kristijono Donelaičio skaitykloje.